Sitemenu

maandag 25 mei 2020
content-main-left

Affligem 2020

content-main-right
  • reekswinnaar jongste stieren (6-10 mnd.): Olaf van de Pannemeers (v. Vidal) - Filip Ally, Tielt
    Olaf
  • kampioen jongste stieren (6-10 mnd.): Obelix van het Bareelhof (v. Vidal) - Gilbert Veulemans, Glabbeek
    Obelix
  • reekswinnaar jonge stieren (10-18 mnd.): Oscar van de Pannemeers (v. Fly) - Filip Ally, Tielt
    Oscar
  • reekswinnaar jonge stieren (10-18 mnd.): Amoureux Hof Ter Goedtmoed (v. Litige) -  Jeroen Wyseur & Celine Joye, Reningelst
    Amoureux
  • reekswinnaar jonge stieren (10-18 mnd.): Objectif de Bievienne (v. Jet-Set) - Vincent Vanopdenbosch, Bever
    Objectif
  • reekswinnaar jonge stieren (10-18 mnd.): Legends Ten Dreve (v. Vidal) - Schuppen Fv, Velm
    Legends
  • kampioen jonge stieren (10-18 mnd.): Napoleon van de Bremberg (v. Javelot) - Bart Willems, St.-Joris-Winge
    Napoleon
  • kampioen stieren (18-30 mnd.): Nardo van het Kruisborre (v. Artdeco) - Roger & Jan Orinx, Asse
    Nardo
  • reekswinnaar stieren (18-30 mnd.): Nicko van het Kruisborre (v. Bison) - Roger & Jan Orinx, Asse
    Nicko
  • Kampioen oude stieren: Savant de l'Orgelot (v. Adajio) - Frans De Coster, Steenhuffel
    Savant
  • reekswinnaar jongste vaarzen (6-10 mnd.): Orchidee van Moorsel (v. Or) - Frans Van Der Biest, Moorsel
    Orchidee
  • reekswinnaar jongste vaarzen (6-10 mnd.): Olivia van het Kruisborre (v. Artdeco) - Roger & Jan Orinx, Asse
    Olivia
  • kampioen jongste vaarzen (6-10 mnd.): Olivia van het Kruisborre (v. Artdeco) - Roger & Jan Orinx, Asse
    Offerte
  • reekswinnaar jongste vaarzen (6-10 mnd.): Mina van de Zellikveldhoeve (v. Attribut) - Johan Drobe, St.-Pieters-Leeuw
    Mina
  • reekswinnaar jongste vaarzen (6-10 mnd.): Ohio van Terbeck (v. Vidal) - Roggen-Schotsmans, Kersbeek & Guissard Ralph
    Ohio
  • reekswinnaar jongste vaarzen (6-10 mnd.): Odiva van ter Bos (v. Occident) - Geert Demasure, Avelgem
    Odiva
  • reekswinnaar jonge vaarzen (10-20 mnd): Agatha van ter Bos (v. Ambriorix) - Geert Demasure, Avelgem
    Agatha
  • reekswinnaar jonge vaarzen (10-20 mnd): Odyssee van Terbeck (v. Vidal) - Roggen-Schotsmans lv, Kersbeek
    Odyssee
  • reekswinnaar jonge vaarzen (10-20 mnd): Demi Lune de Spy (v. Jet-Set) - Hugo De Smet, Oordegem
    Demi Lune
  • reekswinnaar jonge vaarzen (10-20 mnd): Merveille du Pouhon (v. Courtois) - Klaveren Aas-Van Osselaer Lv, Melsele & George
    Merveille
  • kampioen jonge vaarzen (10-20 mnd): Narcotique ten Dreve (v. Or) - Schuppen fv, Velm
    Narcotique
  • reekswinnaar jonge vaarzen (10-20 mnd): Noor ten Dreve (v. Jet-Set) - Schuppen fv, Velm
    Noor
  • kampioen oudere vaarzen (20-32 mnd.): Nona van het Smetledehof (v. Wilmots) - De Clercq Lv. Smetlede
    Nona
  • reekswinnaar oudere vaarzen (20-32 mnd.): Napoli van Terbeck (v. Aragon) - Roggen-Schotsmans lv, Kersbeek
    Napoli
  • reekswinnaar oudere vaarzen (20-32 mnd.): Ithaque du Fond de Bois (v. Attribut) - Paul Anthonissen, Wuustwezel
    Ithaque
  • kampioen gekalfde vaarzen (32-44 mnd.): Mabelle van het Kruisborre (v. Hazard) - Roger & Jan Orinx, Asse
    Mabelle
  • reekswinnaar gekalfde vaarzen (32-44 mnd.): Lanae van het Kruisborre (v. Hazard) - Roger & Jan Orinx, Asse
    Lanae
  • Kampioen koeien: Karlien van Klaveren Aas (v. Grommit) - Klaveren Ass-Van Osselaer lv., Melsele
    Karlien
  • reekswinnaar koeien: Idylle van het Bareelhof (v. Adajio) - Gilbert Veulemans, Glabbeek
    Idylle
  • Kampioen koe met kalf: Lanae (v. Hazard) & Olivia (v. Artdeco) van het Kruisborre  - Roger & Jan Orinx, Asse
    Lanae+Olivia
right