Sitemenu

zaterdag 26 september 2020
content-main-left

Bwb-Keuring Sint-Truiden 2020

content-main-right
  • kampioen jongste stieren: Obelix van het Bareelhof (v. Vidal) - Gilbert Veulemans, Glabbeek
    Obelix van het Bareelhof
  • reekswinnaar jongste stieren: Ocean van Terbeck (v. Lego) - Roggen-Schotsmans lv, Kersbeek
    Ocean van Terbeck
  • reekswinnaar jonge stieren: 6648 van de Scholierenhoeve (v. Hannibal) - Tom & Yann Vanhees Lv, Zoutleeuw
    6648 van de Scholierenhoeve
  • reekswinnaar jonge stieren: Noble ten Dreve (v. Vidal) - Schuppen fv, Velm
    Noble ten Dreve
  • reekswinnaar jonge stieren: Legends ten Dreve (v. Vidal) - Schuppen fv, Velm
    Legends ten Dreve
  • kampioen jonge stieren: Napoleon van de Bremberg (v. Javelot) - Bart Willems, Tielt-Winge
    Napoleon van de Bremberg
  • Kampioen oudere stieren: New York van Terbeck (v. Occident) - Roggen-Schotsmans, Kersbeek
    New York van Terbeck
  • kampioen oudste stieren: 8103 van het Loobergenhof (v. Bonheur) - Arlette Sente-Daems, Lubbeek
    8103 van het Loobergenhof
  • kampioen jongste vaarzen: Offerte van Terbeck (v. Esperanto) - Roggen-Schotsmans, Kersbeek
    Offerte van Terbeck
  • reekswinnaar jongste vaarzen: Sky van Maaiven (v. Vidal) - Kelly Cuypers, Tessenderlo
    Sky van Maaiven
  • reekswinnaar jongste vaarzen: Ohio van Terbeck (v. Vidal) - Roggen-Schotsmans lv, Kersbeek & Ralph Guissard
    Ohio van Terbeck
  • reekswinnaar jonge vaarzen: Kyona (v. Hazard) - Francis Vanormelingen, Kortessem
    Kyona
  • reekswinnaar jonge vaarzen: Odyssee van Terbeck (v. Vidal) - Roggen-Schotsmans, Kersbeek
    Odyssee van Terbeck
  • reekswinnaar: Orfee van de Sluizenweg (v. Balisto) - Anny Meers & Marc Peters, Millen
    Orfee van de Sluizenweg
  • reekswinnaar: Neeltje van het Bareelhof (v. Vidal) - Gilbert Veulemans, Glabbeek
    Neeltje van het Bareelhof
  • reekswinnaar jonge vaarzen: Nova van het Loobergenhof (v. Donquichotte) - Roger Sapion, Kessel-lo
    Nova van het Loobergenhof
  • kampioen jonge vaarzen: Narcotique ten Dreve (v. Or) - Schuppen fv, Velm
    Narcotique ten Dreve
  • reekswinnaar jonge vaarzen: Le Secret Nevena (v. Econome) - Paul Verpoorten, Lommel
    Le Secret Nevena
  • reekswinnaar jonge vaarzen: Napoli van Terbeck (v. Aragon) - Roggen-Schotsmans lv, Kersbeek
    Napoli van Terbeck
  • reekswinnaar oudere vaarzen: Monaco ten Dreve (v. Vidal) - Schuppen fv, Velm
    Monaco ten Dreve
  • kampioen oudere vaarzen: Louisiana van Terbeck (v. Hazard) - Roggen-Schotsmans, Kersbeek
    Louisiana van Terbeck
  • reekswinnaar koeien: Kornelia van de Scholierenhoeve (v. Resistant) - Tom & Yann Vanhees lv, Zoutleeuw
    Kornelia van de Scholierenhoeve
  • kampioen koeien: Idylle van het Bareelhof (v. Adajio) - Gilbert Veulemans, Glabbeek en Michel Isenborghs
    Idylle van het Bareelhof
right